Kurumsal Kimlik Tasarımı ve Grafik Tasarım - Oryon Ajans
435
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-435,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_top,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Kurumsal Kimlik ve Grafik Tasarım

Dijital Reklam Ajansı

Kurumsal Kimlik Tasarımı ve Grafik Tasarım

 

Sürekli büyüyen rekabet ortamına baktığımızda, kurumsal anlamda büyük çalışmalar yapan firmaların, daha rağbette olduğunu görmekteyiz. Özellikle Kurumsal Kimlik Tasarımı ve Grafik Tasarım alanında etkin olan markalar, diğer firmalara kıyasla daha fazla tanınmıştır ve daha fazla rekabet gücü fazladır.

 

KURUMSAL KİMLİK TASARIMININ ÖNEMİ

 

İster büyük ister küçük bir işletme olun hiç önemli değildir, tüketiciler her zaman bir markanın kurumsallığına ve bilinirliğine değer vermektedir. Bu bağlamda markasını çok iyi temsil eden ve kurumsal kimlik tasarımını en iyi şekilde yaptıran bir işletme, tüketici tarafından daha çok rağbet görmektedir. Kurumsal kimlik çalışması markanın kimliğini yansıtan en büyük gereç olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurumsal kimlik çalışmasında ortaya çıkartılan basılı yayınlar, firmanın her alanda elden ele dolaşan kimliği olmaktadır. Kurumsal çalışmada kullanılacak Logo ve renk uyumları oldukça önemlidir.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI NASIL OLMALIDIR?

 

Rakip firmalardan bir adım önde olabilmek için kurumsal kimlik çalışması, işinde oldukça profesyonel olan uzmanlara yaptırılmalıdır. Firma kimlik tasarımları yapım aşamasında, firmanın ana renkleri, hizmet yelpazesi, biyografi ve portföyü en iyi şekilde öne çıkartılmalıdır. Gözü yoran renklerden kaçınılmalı, firmayla alakası olmayan görsellerden uzak durulmalıdır.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMININ FAYDASI

 

Profesyonelce yapılmış bir kurumsal kimlik tasarımı firmalara oldukça fazla katma değer kazandıracaktır. Firmanın hizmet ve ürün sunumundan tutun, tüm bilgilerin yer aldığı kurumsal çalışma, markanın değerini oldukça yüksek seviyeye taşıyacaktır. Özellikle firma kurumsal kimlik çalışması içinde yer alan kartvizit tasarımı, tüketiciler tarafından en sıklıkla müracaat edilecek iletişim aracı olacaktır.

 

Markanızı ve hizmetlerinizi tüketicilere duyurmanın en ekonomik ve kolay yöntemi kesinlikle kurumsal kimlikten geçmektedir. Yaptırmak istediğiniz kurumsal çalışmanızın tasarım ve dizaynı her ne kadar kaliteli, özverili, göz alıcı olursa, o kadar markanızın prestijini arttırırsınız. Gerek logo tasarımı gerek kartvizit tasarımı gerekse katalog tasarımı işinde uzman ekip tarafından dizayn edildiği zaman hem baskı sırasında orijinalliği yakarsınız hem de firma ve hizmetlerinizin prestijini korursunuz. Bu alanda oldukça profesyonel ekiple hizmet sunan ORYON AJANS her iş sektörüne özgü Kurumsal Kimlik Tasarımı ve Grafik Tasarımlar yapmaktadır. Siz aklınızdaki projeyi bize aktarın, bırakın gerçekleştirmesi bizden olsun!