Hizmetler - Oryon Ajans
380
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-380,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_top,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Hizmetler

Dijital Reklam Ajansı

Gelişen teknoloji çağını göz önünde bulundurduğumuzda web tasarım yaptırmak neredeyse zorunlu gelmiştir. Özellikle mesleki alanda daha üst alt yapılara sahip olmak isteyen firmalar web sitesi tasarımı yaptırma girişiminde bulunmaktalar

 

NEDEN WEB TASARIM YAPTIRMALISINIZ?

 

Web tasarımı yaptırarak firmanızın ve ürünlerinizin tanıtımını kendi alt yapınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Firmanıza ait bir web sitesi sayesinde, sürekli açık çevrimiçi ofisiniz aktif olarak size yeni müşteriler getiriyor olacak.

Ürün ve hizmetlerinizi internet sitesi üzerinden yayınlayarak, 7/24 sürekli firmanızı tanıtan bir reklam mecrası oluşturmuş olacaksınız.

Firmanız kapalı olsa bile, web sitesi üzerinden ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen müşteri adaylarınız size kolaylıkla ulaşabilecekler.

En önemlisi ise ürün ve hizmetleriniz için sürekli reklam bütçesi ayırmadan yaptıracağınız kurumsal web tasarım sayesinde sürekli dijital alanda yer alacaksınız.

 

YAPTIRACAĞINIZ KURUMSAL WEB TASARIM NASIL OLMALI?

 

İnternet sitesi bilindiği üzere artık deyim yerindeyse firmaların dijital alanda aynası olmaktadır. Bu bağlamda yaptırılması düşünülen web tasarım kesinlikle profesyonel ve sürdürülebilir bir yapıya sahip olmalıdır. Öncelik olarak iyi bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız, web tasarımı yapacak olan firma size yeterince aktif destek verebilmelidir. Web tasarım esnasında kullanılacak renkler, grafikler ve tüm görsel düzenekler sizin firmanızı web sitenize yansıtmalıdır. Günümüzün olmazsa olmazlarından sosyal medya gücünü kullanabilmek için, yaptırmayı planladığınız web sitenizde sosyal medya paylaş butonları kesinlikle yer almalıdır. En önemli unsurlardan biri olan Arama motoru optimizasyonu açısından, web siteniz tamamen SEO kriterlerine uygun bir şekilde tasarlanmalıdır. Bilindiği üzere web tasarım yapıldıktan sonra artık firmanızı internet ortamında temsil edecek bir işyeriniz olacaktır.

 

EN İYİ WEB TASARIM FİRMASINA NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

 

Web sitesi tasarımı oldukça ciddiyet gerektiren bir meslek kategorisidir, bu nedenle web tasarımınızı yaptıracağınız firma isteklerinizi yerine getirebilmelidir. Kurumsal web tasarım alanında hizmet veren firma olarak bu konuda sizlere en iyi çözümleri sunmaya hazırız. ORYON AJANS olarak son web sitesi tekniklerini kullanarak, tamamen Arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun web tasarım hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda müşterilerimize elimizden gelen her fırsatta çevrimiçi destek sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetine oldukça önem vererek hak ettikleri dijital ortamda yer almaları için çalışmaktayız.

Sürekli büyüyen rekabet ortamına baktığımızda, kurumsal anlamda büyük çalışmalar yapan firmaların, daha rağbette olduğunu görmekteyiz. Özellikle kurumsal kimlik tasarımı sahip olan markalar, diğer firmalara kıyasla daha fazla tanınmıştır ve daha fazla rekabet gücü fazladır.

 

 

KURUMSAL KİMLİK TASARIMININ ÖNEMİ

 

İster büyük ister küçük bir işletme olun hiç önemli değildir, tüketiciler her zaman bir markanın kurumsallığına ve bilinirliğine değer vermektedir. Bu bağlamda markasını çok iyi temsil eden ve kurumsal kimlik tasarımını en iyi şekilde yaptıran bir işletme, tüketici tarafından daha çok rağbet görmektedir. Kurumsal kimlik çalışması markanın kimliğini yansıtan en büyük gereç olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurumsal kimlik çalışmasında ortaya çıkartılan basılı yayınlar, firmanın her alanda elden ele dolaşan kimliği olmaktadır. Kurumsal çalışmada kullanılacak Logo ve renk uyumları oldukça önemlidir.

 

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI NASIL OLMALIDIR?

 

Rakip firmalardan bir adım önde olabilmek için kurumsal kimlik çalışması, işinde oldukça profesyonel olan uzmanlara yaptırılmalıdır. Firma kimlik tasarımları yapım aşamasında, firmanın ana renkleri, hizmet yelpazesi, biyografi ve portföyü en iyi şekilde öne çıkartılmalıdır. Gözü yoran renklerden kaçınılmalı, firmayla alakası olmayan görsellerden uzak durulmalıdır.

 

KURUMSAL KİMLİK TASARIMININ FAYDASI

 

Profesyonelce yapılmış bir kurumsal kimlik tasarımı firmalara oldukça fazla katma değer kazandıracaktır. Firmanın hizmet ve ürün sunumundan tutun, tüm bilgilerin yer aldığı kurumsal çalışma, markanın değerini oldukça yüksek seviyeye taşıyacaktır. Özellikle firma kurumsal kimlik çalışması içinde yer alan kartvizit tasarımı, tüketiciler tarafından en sıklıkla müracaat edilecek iletişim aracı olacaktır.

 

Markanızı ve hizmetlerinizi tüketicilere duyurmanın en ekonomik ve kolay yöntemi kesinlikle kurumsal kimlikten geçmektedir. Yaptırmak istediğiniz kurumsal çalışmanızın tasarım ve dizaynı her ne kadar kaliteli, özverili, göz alıcı olursa, o kadar markanızın prestijini arttırırsınız. Gerek logo tasarımı gerek kartvizit tasarımı gerekse katalog tasarımı işinde uzman ekip tarafından dizayn edildiği zaman hem baskı sırasında orijinalliği yakarsınız hem de firma ve hizmetlerinizin prestijini korursunuz. Bu alanda oldukça profesyonel ekiple hizmet sunan ORYON AJANS her iş sektörüne özgü kurumsal kimlik tasarımları yapmaktadır. Siz aklınızdaki projeyi bize aktarın, bırakın gerçekleştirmesi bizden olsun!

Dünyada ve ülkemizde sosyal medya kullanan neredeyse, dünya nüfusunun %65’ini oluşturmaktadır.

 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNİN ÖNEMİ

 

Böylesine büyük bir mecrada yer almak, özellikle marka ve ürün tanıtımları açısından oldukça önemlidir. Firma ve ürün tanıtımları için elbette ki profesyonel çalışma şartı da ortaya çıkmaktadır. Bu alanda hizmet veren dijital ajanslar sosyal medya yönetimi yaparak, firmaların tanıtım ve ürün pazarlama olanaklarını yükseltmekteler. Sosyal medya ajansları edinmiş oldukları bilgi ve tecrübe ışığında firmaların, markalarını ve ürünlerini daha yüksek kitleye ulaştırmaları için çalışmalar yapmaktalar.

 

SOSYAL MEDYADA BAŞARILI OLMANIN PÜF NOKTALARI

 

Öncelikle firmanızın ve hizmetlerinizin yeterince duyurulması, ürünlerinizin daha fazla kitleye ulaşabilmesi en önemli etkendir. Diğer taraftan markanızın dijital alanda iyi yerlerde olabilmesi için, seçeceğiniz sosyal medya ajansı tam anlamıyla profesyonel olmalıdır.

Sosyal medya üzerinde olmanız gereken yerde olabilmeniz için, çalışacağınız sosyal medya ajansınız sürdürülebilir bir kurumsallıkta olmalıdır. Sosyal medya kullanıcıları görselliğe ve farklı formatlara oldukça fazla dikkatlerini verirler. Bu nedenle ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı görsellik açısından oldukça ilgi çekici olmalıdır. Şunu unutmamak gerektir ki bir hizmeti ve ürünü pazarlayacak olan en önemli etken, ürünün görsel şıklığı ve pazarlama stratejisidir. Tüm bunları göz önüne aldığımızda çalışmayı düşündüğünüz sosyal medya ajansı, sosyal ağlarda oldukça yenilikçi ve farklılığı yaratabilecek düzeyde olmalıdır.

 

EN ÖNEMLİ GEREKLİLİK SOSYAL MEDYA UYGULAMALARI

 

Sürekli farklı dallarda gelişen sosyal medya, farklılaştıkça yeni kriterleri de beraberinde getirmektedir. Bu sebeple, sosyal medya yönetimi tamamen uzman kişiler tarafından yönetilmesi zorunluğu doğmaktadır. Sosyal medyanın farklı gelişmelerine tanık olduğumuz şu günlerde özellikle sosyal medya uygulamaları adeta firmaların ve kurumların birçok işlerini de kolaylaştırmaktadır. Sosyal medya uygulamaları, çevrimiçi destekten tutun, ürün satış kanallarına kadar birçok kolaylıkları sunmaktadır. Sosyal medya dünyasında tüm bu olanaklardan en iyi şekilde yararlanabilmek için, sosyal medya ajansı seçiminin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmekteyiz. Bizler ORYON AJANS olarak müşterilerimize, sosyal medya dijital dünyasında en iyi yerlere gelebilmeleri için profesyonel ekibimizle hizmet sunmaktayız. Dijital çağı oldukça yakından takip eden ekibimizle, sosyal medya alanında tüm müşterilerimize memnuniyet verici sonuçlar sunmaktayız.

Açılım olarak arama motoru optimizasyonu olarak bilinen kısaca SEO, oldukça fazla kriterleri bulunan ve tamamen profesyonelliğe dayalı bir çalışma gerektirmektedir.

 

GARANTİLİ SEO HİZMETLERİ

 

SEO çalışması deyim yerindeyse günümüzde web siteleri için zorunlu hale gelmiş bir uygulama olarak bilinmektedir. İnternet sitelerinin daha ilk yapım aşamasından tutalım, bitimine kadar tamamen seo kriterlerine dayalı olarak çalışma sürdürülmektedir. SEO çalışması web sitesinin belirli hizmet ve belirli kelimeler üzerinden üst sıralara taşınmasını sağladığı gibi, aynı zamanda kullanıcıya gerçek sonuçları sağlayan bir mekanizma diyebiliriz. Günümüzde seo ajansları özellikle garantili seo hizmetleri sunarak, çalışma yaptıkları web sitelerinin istenilen ana kelimelerde, arama sonuçlarında yer almasını sağlamaktalar.

 

ETKİLİ SEO ÇALIŞMASI NASIL OLMALI?

 

Öncelikle web sitesinin daha ilk başlangıcında seo kriterleri göz önüne alınarak, çalışmalar sürdürebilmelidir. Etkili seo çalışması için, web sitesinin anahtar kelimeleri iyi belirlenmeli ve bu anahtar kelimeler üzerinden web site içeriği oluşturulmalıdır. Web sitesinin içeriği oluşturulma sırasında, anahtar kelimelerin belirli alanda kullanıldığı gibi aynı zamanda etiketlerde bu özel kelimelerden oluşturulmalıdır. Site içi seo çalışması oldukça ciddiyet gerektiren ve web sitesinin istenilen seviyeye gelebilmesi için en önemli adımlardan biridir.

 

SEO ÇALIŞMASININ FAYDALARI

 

Tamamen seo uyumlu bir web sitesi arama motorları tarafından daha hızlı fark edilir ve arama sonuçlarında öncelik verilir. Web sitesi SEO uyumlu olması halinde gözle görülen birçok faydası bulunmaktadır, bunları sıralayacak olursak;

Firma ve ürünleriniz hakkında aramalarda üst sıralarda yer alırsınız.

Firma bilinirliğiniz artar yeni müşteriler kazanırsınız.

Ürün ve hizmet satışınız artar daha fazla kazanç elde edersiniz

Sürekli reklam harcamalarından kurtulur, sadece seo çalışmasıyla markanızın daha iyi tanıtımını yaparsınız.

Web sitenizin prestiji artar, tüm arama motorlarıyla dost olur, sürekli olarak rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.

 

PROFESYONEL SEO FİRMASI SEÇİMİ

 

Arama motorlarında yerinizi alabilmeniz için öncelikle, çalışmayı düşündüğünüz seo firması kesinlikle SEO kriterlerini iyi analiz eden biri olmalıdır. Marka ve ürün değerine önem vermeli, sizi arama motorlarına çok iyi derecede lanse etmelidir. Bizler Ünye web tasarım firması ORYON AJANS olarak edinmiş olduğumuz SEO uzmanlığımızı tüm müşterilerimize uygulayarak, müşterilerimize sürekli ve kalıcı dijital değerler sunmaktayız.

Dijital dünyanın gelişerek, özellikle ticaret alanında artması, birçok firmanın internet e-ticaret sistemleri üzerinde ürünlerini satmalarına olanak sağlamıştır. Yeni firmalar elektronik ticaret alanı üzerinde yatırımlarını yapmaya başlamışlardır.

 

E-TİCARET

 

Günümüzde perakende ürün üretimi gerçekleştiren birçok şirket E-Ticaret dünyasına yatırımları yaparak, ürün satışlarını hayli yüksek miktara ulaştırmışlardır. E-ticaret sitesi üzerinden kolaylıkla ülkenin birçok bölgesine ürün satışı gerçekleştirmekteler. E-ticaret sitesinin firmalara en büyük kolaylığı ise, üretimini yaptıkları ürünleri sadece kendi bölgelerinde değil, dilerlerse dünyanın diğer köşesine kadar sata bilmekteler. Aynı zamanda firmalar tüm ürün portföylerini E-Ticaret sitelerine ekleyerek hem ürün çeşitlerini müşterilerine sunarlar. Hem de belirli zamanlarda farklı kampanyalar düzenleyerek, satış hacmini artırabilirler.

 

E-TİCARET SİTELERİNİN BÜYÜK KOLAYLIĞI

 

Elektronik ticaret sitesi firma kadar tüketiciler içinde ayrıca kazancı yüksek bir sistemdir. Tüketicilerin belirli bir kalıp içinde alışveriş yapmaları dışında, büyük bir elektronik pazara giriş yaparak arzuladıkları ürünleri en ekonomik şekilde bulmaktalar. E ticaret siteleri hem satıcı firmaya hem de tüketiciye oldukça büyük kolaylık sunmaktadır. Ülkemizde e-ticaret siteleri her ne kadar genç gibi görünse de esasen 2000’li yılların başında, birçok uluslararası Türk firmaları e-ticaret sistemlerinde yerini almıştır. Şimdi ise hemen hemen tüm firmaların e-ticaret sistemlerine girmesi neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Yatırımcı firmaların e-Pazar piyasasına girmelerinin en büyük zorunluluğu ise gün geçtikçe artan alışveriş rekabet piyasasıdır.

 

KİMLER E-TİCARET PAZARINDA YERİNİ ALMALI?

 

Artan tüketici ihtiyaçlarını göz önüne aldığımızda esasen artık herhangi bir üretim bile yapmadan e-ticaret piyasasına girilebilmektedir. E-ticaret sektörü sadece ürün üretimi yapan ya da global anlamda büyük çaplı ticaret yapan firmalar dışında, teknoloji alanında iş yapmak isteyen herkes için uygun bir iş modelidir. E-ticaret sektörüne girmek isteyen her yatırımcı, bütçesine uygun e-ticaret paketleri arasında seçimini yaparak bu sektöre girmek için ilk adımı atabilir. E-ticaret sitesi üzerinden yüksek kazanç elde etmek oldukça garantili bir iş modelidir. Önemli olan e-ticaret sitesinin ve sistemin işleyişini iyi koordine etmenizdir. Bu alanda hizmet veren ORYON AJANS e-ticaret siteleri üzerinden kazanç elde edebilmeniz için ve tüm alt yapınızı oluşturmada yanınızda olacaktır.